Jaunumi

28.09.| Preses relīzes

Optometriste: „senioriem redzes pārbaude jāveic regulāri”

Kļūstot vecākiem, cilvēka acis dabiski noveco un vairs nespēj atbilstoši pildīt galveno funkciju – nodrošināt skaidru redzi visos attālumos. Nereti lēni progresējošas redzes asuma izmaiņas ilgākā laika posmā var palikt neievērotas – ja vienā no acīm notiek izmaiņas, otra šīs problēmas var nomaskēt. Tāpēc, lai novērstu straujāku tādu acu slimību progresēšanu kā glaukoma vai katarakta, arī senioru vecumā ir svarīgi veikt regulāras redzes pārbaudes un acs spiediena mērījumus. Plašāk par to, kā rūpēties par redzes veselību senioru vecumā stāsta OptiO optometriste Ieva Jēkabsone.

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze
22.09.| Preses relīzes

Investējot 150 tūkstošus eiro, atklāts jauns Vision Express veikals Rīgā

Lielākais acu aprūpe uzņēmums Baltijā, “OC VISION”, investējot 150 tūkstošus eiro, šodien atklāja jaunu Vision Express veikalu Rīgā, Dzelzavas ielā 51. Šis ir jau trešais veikals, kuru uzņēmums atver 2022. gada laikā. Pavasarī un vasarā tika atklāti arī OptiO zīmola veikali Tukumā un Daugavpilī. Savukārt “OC VISION” grupas investīcijas Baltijā, tai skaitā veikalu atvēršanā, 2022. gada pirmajos deviņos mēnešos pārsniegušas 700 tūkstošus eiro.

Lasīt vairāk
Tags: Visionexpress, Relīze
24.08.| Preses relīzes

Teju 50% bērnu netiek veikta redzes pārbaude uzsākot skolas gaitas

Šī gada pavasarī, Baltijas lielākais acu aprūpes uzņēmums “OC VISION”, kampaņas “Redzi, redzi, saredzi” ietvaros veica redzes skrīninga pilotpētījumu, lai noskaidrotu vai 1. un 2. klases bērnu redze atbilst normai. Pētījuma ietvaros vairāk nekā 500 bērniem Rīgas, Pierīgas un reģionu skolās tika veikts redzes skrīnings, kā rezultātā tika noskaidrots, ka tikai 53% bērnu pirms skolas gaitu uzsākšanas ir veikta redzes pārbaude. Savukārt ceturtdaļai bērnu redzes funkcijas neatbilst normai.

Lasīt vairāk
Tags: Relīze
15.08.| Preses relīzes

Šogad jau 451 students un pedagogs saņēmis brilles 55 eiro vērtībā bez maksas

Sagaidot jauno mācību gadu, no šodienas, 15. augusta, līdz 31. oktobrim, “OptiO” aicina studentus un pedagogus saņemt brilles 55 eiro vērtībā bez maksas. Attālinātais mācību režīms kopumā ir atstājis ietekmi uz cilvēku redzes veselību, kā rezultātā biežāk nākas izjust redzes diskomfortu. Šī gada pavasarī sociālās programmas ietvaros jaunas brilles saņēma 193 studenti un 258 pedagogi, un to iespējams izmantot arī tagad.

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze
04.08.| Preses relīzes

Kontaktlēcas – acu komfortam vasarā

Teju ikvienam cilvēkam, kurš ikdienā lieto redzes korekcijas līdzekļus, ik pa laikam rodas jautājums, ko labāk izvelēties – brilles vai kontaktlēcas? Īpaši aktuāli tas ir vasarā, kad nododamies sporta aktivitātēm un atpūtai ārpus telpām. Šādos brīžos kontaktlēcas ir lieliska alternatīva, jo tās nodrošina ne vien redzes korekciju, bet arī komfortu pārvietojoties. Plašāk par to, kādas kontaktlēcas izvēlēties vasarā stāsta Dr. Lensor konsultējošā optometriste Kristīne Detkova.

Lasīt vairāk
Tags: Relīze, Dr.Lensor
19.07.| Preses relīzes

Optometriste: redzes problēmas var traucēt bērniem mācību procesā

Viena no galvenajām maņām, ar kuru bērni uztver lielāko daļu no apkārtējās pasaules, ir redze. Uzsākot skolas gaitas, lielāko daļu zināšanu viņi apgūst mācību stundās un lasot grāmatas. Taču, ja bērnam ir redzes problēmas, kuras netiek koriģētas, šis process var būt apgrūtināts. Plašāk par to, kad ir nepieciešams bērniem doties uz redzes pārbaudi un kāpēc to ir svarīgi darīt regulāri stāsta “OptiO” optometriste Ināra Čipāne.

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor