Jaunumi

01.04.| Preses relīzes

Pērn brilles 55 eiro vērtībā bez maksas saņēma 450 studentu un pedagogu

Rūpējoties par redzes veselību, zīmols “OptiO” realizē sociālās atbildības programmu, kuras ietvaros no šodienas, 1. aprīļa, līdz 31. maijam studentiem un pedagogiem, tai skaitā bērnudārza audzinātājiem un augstskolu pasniedzējiem, ir iespēja saņemt brilles 55 eiro vērtībā bez maksas. Pērn, realizējot programmu, to izmantoja 450 cilvēki - 168 studenti un 282 pedagogi - apliecinot, ka īpaši mācību un darba procesā svarīgi sekot līdzi redzes labsajūtai.

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze
31.03.| Preses relīzes

Optometriste: nereti redzes problēmas rodas no slodzes tuvumā

Ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē visizplatītākā redzes problēma ir tuvredzība jeb miopija. Viens no galvenajiem iemesliem, kas izraisa šo redzes defektu, ir pārāk liela acu slodze, veicot darbu tuvumā – lasot grāmatas, rakstot pie galda un veicot citus smalkus darbus, kā arī pavadot daudz laika pie viedierīcēm, neievērojot ieteiktās atpūtas pauzes. Plašāk par to, kā nodrošināt labsajūtu ikdienā, samazināt risku saskarties ar tuvredzību, stāsta “OptiO” optometriste Aiga Ozoliņa.

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze
18.02.| Preses relīzes

Pandēmijas sekas: vienlaikus augusi digitālā slodze acīm un atbildība par savu veselību

Cilvēku attieksme un iepirkšanās paradumi pēdējo divu gadu laikā ir mainījušies. Kā liecina kopā ar “Forta Research” nesen veiktais pētījums, cilvēki sāk rūpīgāk pārdomāt savus pirkumus. Attiecībā uz redzes korekcijas līdzekļu iegādi, pastiprināta uzmanība tiek pievērsta briļļu lēcām. Tas skaidrojams ar intensīvo slodzi darbā ar datoru un citām viedierīcēm. Digitālā slodze pieprasa noteiktus produktus, kas padara strādāšanu ērtāku un nodrošina acu komfortu. Tāpat pētījumā noskaidrojās arī tas, ka cilvēkiem ir svarīgi, lai būtu pieejama plaša produktu izvēle.

Lasīt vairāk
Tags: Relīze
10.02.| Preses relīzes

OC Vision aptur kompānijas CooperVision Hy-Care® šķidruma lēcām tirdzniecību

Mīksto kontaktlēcu ražotājs CooperVision atsauc no tirdzniecības savu “Hy-Care® Multipurpose Contact Lens Care Solution” šķīdumu lēcu dezinfekcijai. Ražotāja veiktā kvalitātes pārbaude noteica, ka produkts dažos apstākļos var nepiedāvāt atbilstošu dezinfekcijas līmeni pret pilnīgi visiem mikroorganismiem, tādā veidā padarot produktu ne pilnībā drošu.

Lasīt vairāk
Tags: Relīze, Dr.Lensor
28.01.| Preses relīzes

Attālinātais darba un mācību režīms – tiešas sekas uz redzes veselību. Ko ņemt vērā?

Laba un skaidra redze gan tuvumā, gan tālumā, ir svarīga jebkurā vecuma posmā. Tāpēc arī rūpēties par savu redzes veselību ir svarīgi kā bērniem tā pieaugušajiem un senioriem. Diemžēl, kā uzsver Madonas “OptiO” optometristes Daiga Jankava un Līva Daugiallo, redzes problēmas parādās arvien agrākā vecumā. Attālinātais mācību un darba režīms mūsu acīm arī radījis papildu slodzi. Raksta turpinājumā noderīgi padomi par to kā rūpēties, un ko ir labi zināt par savu redzes veselību. 

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor