Jaunumi

15.08.| Preses relīzes
Tags: Optio, Relīze

Šogad jau 451 students un pedagogs saņēmis brilles 55 eiro vērtībā bez maksas

Sagaidot jauno mācību gadu, no šodienas, 15. augusta, līdz 31. oktobrim, “OptiO” aicina studentus un pedagogus saņemt brilles 55 eiro vērtībā bez maksas. Attālinātais mācību režīms kopumā ir atstājis ietekmi uz cilvēku redzes veselību, kā rezultātā biežāk nākas izjust redzes diskomfortu. Šī gada pavasarī sociālās programmas ietvaros jaunas brilles saņēma 193 studenti un 258 pedagogi, un to iespējams izmantot arī tagad.

Līdz 31. oktobrim sociālās programmas ietvaros brilles 55 eiro vērtībā ir iespējams saņemt ikvienam studentam, kā arī pedagogiem, tai skaitā bērnudārzu audzinātājiem un augstskolu pasniedzējiem. “OptiO”  piedāvājumā ietilpst briļļu ietvars 29 eiro vērtībā un divas briļļu lēcas “Orma 15 UC” 26 eiro vērtībā. Cenā iekļauts arī meistara darbs. Profilaktisku redzes pārbaudi ikvienam, pat ja nav novērotas redzes problēmas, ieteicams veikt reizi 1-2 gadu laikā. Atsākot mācību un studiju procesu pēc vasaras brīvlaika, nāksies atkal saskarties ar pastiprinātu acu slodzi tuvumā, tāpēc “OptiO” aicina parūpēties par redzes labsajūtu, uzsākot jauno mācību gadu, sniedzot iespēju saņemt brilles studentiem un pedagogiem 55 eiro vērtībā bez maksas. 

“Viens no galvenajiem iemesliem, kas mēdz radīt redzes problēmas, ir pastiprināta acu slodze tuvumā. Veicot ilgstošu darbu tuvumā – lasot grāmatas, veidojot pierakstus, kā arī skatoties datora vai telefona ekrānā - acis tiek sasprindzinātas. Ja tām nenodrošinām pietiekamu atpūtu, skatoties tālumā, diemžēl ar laiku nākas izjust diskomfortu un redzes pasliktināšanos. Ar šādām sūdzībām arvien biežāk pie redzes speciālista vēršas gan studenti, gan pedagogi. Tāpēc, aktualizējot rūpes par redzes veselību, aicinām reizi gadā veikt profilaktisku redzes pārbaudi, lai savlaicīgi konstatētu konverģences un akomodācijas problēmas, sausās acs un plakstiņu veselības problēmas, izrunātu darba vietas ergonomikas pamatus un koriģētu tādas redzes izmaiņas kā astigmātisms, progresējoša miopija, anizometropija, presbiopija. Pārbaudes laikā optometrists novērtēs un palīdzēs rast labāko risinājumu, lai nodrošinātu skaidru redzi ikdienā un samazinātu iespēju, ka redzes problēmas straujāk progresēs. Tāpēc gaidīsim ikvienu studentu un pedagogu kādā no mūsu “OptiO” veikaliem, lai kopā parūpētos par redzes labsajūtu!” aicina “OptiO” galvenā optometriste Aiga Ozoliņa.

Lai saņemtu bezmaksas brilles programmas ietvaros, “OptiO” veikalos nepieciešams uzrādīt:

  • studentiem: izziņu no augstākās izglītības iestādes (ne vecāka par vienu mēnesi), derīgu studenta apliecību vai derīgu starptautisko studentu karti ISIC;
  • pedagogiem (tai skaitā bērnudārzu audzinātājiem un augstskolu pasniedzējiem): jāuzrāda pasniedzēja apliecība vai izziņa no darba vietas (ne vecāka par vienu mēnesi);
  • personu apliecinošs dokuments;
  • oftalmologa vai optometrista izrakstītu briļļu recepti, kas nav vecāka par trīs mēnešiem (redzes pārbaudi iespējams veikt arī “OptiO” veikalos iepriekš piesakoties zvanot vai veicot pierakstu https://optio.lv/lv/redzes-parbaude/).

Vairāk informācijas par sociālās atbildības programmām var saņemt “OptiO veikalos visā Latvijā un mājaslapā www.optio.lv sadaļā “Akcijas”.

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor