VIZIONETTE

21th century eyecare

Lai nodrošinātu labāko servisu un sekotu 21. gadsimta tendencēm, 2019. gadā OC VISION tirgū ievieš jaunu optikas zīmolu. Pasaules Optika briļļu saloni tiek pārveidoti par optikas veikalu tīklu VIZIONETTE. 

VIZIONETTE esence

80811715_3244626262274981_6815416489416327168_n.jpg

Mūsdienīga 21. gs. optikas veikalu ķēde Eiropā plašai auditorijai. Optikas un stila eksperts, kur ikvienam pieejamas skaistas brilles, stilīgas saulesbrilles,  kontaktlēcas un redzes pārbaude pie labākajiem nozares speciālistiem. Plašais pašapkalpošanās sektors, ērtā veikala vide un modernās tehnoloģijas padarīs iepirkšanos izzinošu un izklaidējošu. 

Iepirkšanās kā piedzīvojums

1.jpg

VIZIONETTE koncepta veikala ietvaros iepirkšanās būs gan izklaidējoša, gan izglītojoša. 

  • Dari pats zona - šajā zonā varēsi patstāvīgi veikt ultraskaņas briļļu tīrīšanu, sīkus remonta darbus, piemēram, skrūvju vai deguna balstu nomaiņu, papildināt briļļu kopšanas šķidrumu un uzzināt interesantu informāciju par redzi, izmantojot audio gidu.
  • Acu SPA - atpūtas zonā varēsi izmantot iespēju palutināt savas acis ar maigu gaisa spiediena masāžu, lai mazinātu tumšos lokus zem acīm, uzlabotu asinsriti acu zonā, kā arī vienkārši patīkami relaksētos. Neaizmirsti nobaudīt arī mūsu gardo kafiju!
  • Videi draudzīgi risinājumi - Vai Tu centies dzīvot dabai draudzīgi? Iegādājoties vienu pudelīti VIZIONETTE briļļu lēcu tīrāmā šķidruma, varēsi to piepildīt atkārtoti neskaitāmas reizes bez maksas. 
  • Zīmolu daudzveidība - ļaujies priekam, ko sniedz visdažādāko zīmolu brilles. Izvēlies sev brilles no tādiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem, kā Ray-Ban, Versace, Dolce&Gabbana, Tom Ford vai Gucci. Iedvesmojies no zīmoliem GIGI Studios vai Yalea. Vai arī atklāj savu īsto būtību ar mūsu pašu Latvijā radīto briļļu zīmolu Cvantus.

VIZIONETTE - brilles, kas der ikvienam!

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor