Jaunumi

10.02.| Preses relīzes
Tags: Relīze, Dr.Lensor

OC Vision aptur kompānijas CooperVision Hy-Care® šķidruma lēcām tirdzniecību

Mīksto kontaktlēcu ražotājs CooperVision atsauc no tirdzniecības savu “Hy-Care® Multipurpose Contact Lens Care Solution” šķīdumu lēcu dezinfekcijai. Ražotāja veiktā kvalitātes pārbaude noteica, ka produkts dažos apstākļos var nepiedāvāt atbilstošu dezinfekcijas līmeni pret pilnīgi visiem mikroorganismiem, tādā veidā padarot produktu ne pilnībā drošu.

Arī Latvijā ir ieviests un tirgots attiecīgais produkts “Hy-Care® Multipurpose Contact Lens Care Solution” 60, 100, 250, 360 un 380 mililitru iepakojumos. Tāpēc, ja lietojat attiecīgo produktu, tas būtu jāpārtrauc nekavējoties. Tāpat lūdzam visus kontaktlēcu lietotājus nekavējoties pārbaudīt, kādu līdzekli lietojat, kā arī pārliecināties, ka šis līdzeklis nav palicis medikamentu krājumos mājās. 

“Mēs kā uzņēmums reaģējām nekavējoties un jau esam pārbaudījuši savas noliktavas un preču piegādes pasūtījumus un izņēmuši attiecīgo produktu no aprites,” uzsver OC Vision kontaktlēcu biznesa menedžere Kristīne Detkova.

Lai gan līdz šim nav saņemtas sūdzības no produkta lietotājiem, kā arī nav bijuši negadījumi, kuri būtu nepietiekamas dezinfekcijas sekas, CooperVision izvēlējies rīkoties atbildīgi un atsaukt produktu no tirgus nekavējoties. 

Tie, kuri ir iegādājušies augstākminēto šķidrumu lēcām, lūgums to atgriezt veikalā, kur tas iegādāts. Ja tas ir iegādāts Dr.Lensor interneta veikalā, sazināties ar to pa tālruni 2022994 vai rakstiet e-pastā: .

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor