Jaunumi

14.06.| Vakances

Kļūsti par optikas nozares profesionāli!

Iespēja kļūt par Jaunākais optikāru kādā no mūsu optikām , piesakies, vienosimies par ērtāko lokāciju.

Tavs darbs būs konsultēt klientus un pārdot optikas preces, bet neuztraucies- vari būt bez iepriekšējās pieredzes. Visas nepieciešamās mācības nodrošināsim- mācību periods, kas ir apmaksāts.

Tu iegūsi arī pozitīvus un zinošus kolēģus, kā arī vadītāju, kas motivēs Tevi attīstīties, lai vari uzņēmumā augt.

Sūti savu pieteikumu un iespējams drīz tiksimies.

Lasīt vairāk
Tags: Vakance
07.06.| Preses relīzes

Palīdzi bērniem redzēt! OptiO aicina ziedot briļļu ietvarus

“OptiO” aicina ziedot nevajadzīgos bērnu un pusaudžu briļļu ietvarus “Mobilā veselības aprūpes centra” (MVAC) acu veselības programmai. Noziedotie ietvari tiks nodoti bērniem, kuriem brilles ir ļoti nepieciešamas, taču trūkst līdzekļu to iegādei. Briļļu ietvarus iespējams ziedot ikvienā “OptiO” veikalā visā Latvijā.

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze
18.05.| Vakances

Klientu konsultants/-e

OC Vision grupa – vadošais optikas un optometrijas pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs. Uzņēmuma grupā ietilpst veikalu tīkli Vision Express, OptiO, VIZIONETTE, salons Lornete, interneta veikals dr. Lensor un vairumtirgotājs Opptica.

Kopā esam vairāk nekā 500 darbinieki un turpinām neatlaidīgi augt, kļūstot arvien jaudīgāki.

Lasīt vairāk
Tags: Vakance, Teirdarbs
17.05.| Preses relīzes

Daugavpilī atklāts pirmais “OptiO” veikals Latgalē

Aizvadītās nedēļas nogalē, 13. maijā, Daugavpilī tika atklāts pirmais “OptiO” veikals Latgales reģionā, kas ir jau 24. zīmola veikals Latvijā. “OptiO” ikvienam ir iespēja veikt redzes pārbaudi pie sertificētiem speciālistiem, kā arī iegādāties kvalitatīvus redzes korekcijas līdzekļus un aksesuārus, kas būs atbilstoši ikvienai gaumei.

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze
13.05.| Preses relīzes

OC VISION nodrošina Ukrainas bēgļiem redzes korekcijas līdzekļus

Kopš marta vidus visos OC VISION veikalu tīklos – OptiO, Vision Express un VIZIONETTE – Ukrainas bēgļiem ir iespējams bez maksās pārbaudīt redzi un saņemt nepieciešamos redzes korekcijas līdzekļus. Teju mēneša laikā kampaņā ieguldīti vairāk nekā 45 tūkstoši eiro un pakalpojumu saņēmuši ap 1000 cilvēku.

Lasīt vairāk
Tags: Relīze
28.04.| Preses relīzes

OptiO pērn nodrošinājis bezmaksas brilles teju 5 tūkstošiem bērnu

Rūpējoties par bērnu redzes veselību, “OptiO” arī šogad realizē sociālās atbildības programmu, kuras ietvaros līdz gada beigām, bērniem līdz 18 gadu vecumam (neieskaitot), ir iespēja saņemt brilles 55 eiro vērtībā bez maksas. Pērn šo iespēju izmantoja 4834 bērni, savukārt šī gada pirmajā ceturksnī iespēju tikt pie bezmaksas brillēm visā Latvijā izmantojis 1403 bērns: 113 Kurzemē, 185 Vidzemē, 200 Zemgalē, bet visvairāk Rīgā - 905.

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor