Jaunumi

Tags: Ocvision, Joko, Teodors

OC VISION uzsāk sadarbību ar biedrību TEODORS

Programma cilvēku ar redzes invaliditāti atbalstam.

C VISION optikās ikdienā palīdzam cilvēkiem, kam nepieciešama redzes korekcija un darām to izcili. Bet Latvijā ir 9478 cilvēki ar redzes invaliditāti, kuriem ar redzes korekciju palīdzēt vairs nevar. Šo cilvēku dzīves kvalitāti ievērojami spēj uzlabot suņi- pavadoņi, kas palīdz tikt galā ar mums šķietami pašsaprotamām ikdienas lietām, piemēram, pārvietojoties pa ielu. Diemžēl, Latvijā ir reģistrēti tikai 14 suņi- pavadoņi, tātad suņi- pavadoņi ir tikai 0.14% no Latvijas iedzīvotājiem ar redzes invaliditāti.

Kā sociāli atbildīgs uzņēmums OC VISION atbalsta biedrību TEODORS Joko un viņas kolēģu – suņu skolas gaitās, lai nākotnē tie kļūtu par uzticīgiem servisa suņiem- pavadoņiem. Tādēļ vairākos OC VISION veikalos tiks izvietotas ziedojumu kastītes, kur gaidīsim ziedojumus biedrības atbalstam. Veikali, kuros tiks izvietotas ziedojumu kastītes:
VIZIONETTE,“Galerija centrs” / OptiO, Tipogrāfijas ielā 2- 1a / OptiO, “Damme” / Vision Express, "Akropole" / Vision Express, "Alfa" / Vision Express, "Mols" / Vision Express, "Spice"

acisietskola.lv

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor