Jaunumi

28.07.| Preses relīzes
Tags: Optio, Relīze

Siguldas iedzīvotājiem – jaunas redzes pārbaudes un korekcijas iespējas

Piektdien, 28. jūlijā, Siguldā, Raiņa ielā 1 durvis vēris OptiO veikals. Tā izveidē zīmola īpašnieks – vadošais optikas un optometrijas pakalpojumu sniedzējs Baltijā OC VISION – ieguldījis ap 150 000 EUR. Šis ir jau 25. OptiO veikals Latvijā, taču pirmā šī zīmola pārstāvniecība Siguldā. Līdz ar darbības paplašināšanu Siguldā uzņēmums ir spēris kārtējo soli pretī savam mērķim – plaši aptvert Latvijas reģionus, nodrošinot kvalitatīvus un pieejamus acu veselības aprūpes un redzes korekcijas risinājumus visām sabiedrības grupām, neatkarīgi no ienākumiem un dzīvesvietas. OptiO veikali ir arī citās Latvijas pilsētās – Rīgā, Ogrē, Bauskā, Madonā, Talsos, Jelgavā, Liepājā, Jēkabpilī, Cēsīs, Valmierā, Daugavpilī un Tukumā.

OptiO veikals Siguldā dažāda vecuma cilvēkiem piedāvās profesionālus redzes korekcijas pakalpojumus un funkcionālu, kvalitatīvu un mūsdienīgu briļļu izgatavošanu par demokrātiskām cenām. Veikala pastāvīgajā piedāvājumā pircēji atradīs optiskās brilles ar ļoti plašu briļļu lēcu klāstu – tajā skaitā autovadītāju, progresīvās un pretnoguruma u.c., kā arī saulesbrilles, kontaktlēcas un citus optikas produktus. Produktu plašais piedāvājums ļaus izvēlēties vecumam, dzīvesstilam, budžetam un profesijas vai nodarbošanās specifikai atbilstošākos risinājumus. Veikalā būs iespējams izmantot arī apdrošināšanas polises un nopirkt brilles uz nomaksu.

OC VISION ir padomājis, kā veicināt savu piederību Siguldas pilsētai – Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem OptiO veikalā paredzēts īpašs piedāvājums, proti, pastāvīga 10% atlaide brillēm, briļļu lēcām, saulesbrillēm, kontaktlēcām un aksesuāriem, kā arī 50% atlaide redzes pārbaudei. Veikalā klientu vajadzības izzinās un viņu redzes komfortu nodrošinās trīs speciāli apmācīti darbinieki jeb optikāri, bet redzes pārbaudi varēs veikt pie sertificēta optometrista ar moderākajām iekārtām aprīkotā kabinetā. Jāuzsver, ka visas veikala darbinieces ir siguldietes, turklāt divas no tām – jau ar darba pieredzi citos OC VISION
veikalos.

Toms Dzenis, OC VISION valdes loceklis: “Redze ir maņa, kas ļoti būtiski ietekmē mūsu labsajūtu un dzīves kvalitāti. Mūsdienās viedierīču un digitālo tehnoloģiju aizvien plašāks pielietojums gan darbā, gan sadzīvē, kā arī sabiedrības paradumu maiņa rada nopietnus izaicinājumus redzes veselībai. Līdz ar to gadu no gada pieaug nepieciešamība rūpīgi un regulāri veikt acu veselības pārbaudes un savlaicīgāk diagnosticēt iespējamās problēmas. Ar katru jaunu veikalu mēs nodrošinām šādas profesionālas redzes pārbaudes un kvalitatīvas redzes korekcijas pieejamību.”

Uldis Dvinskis, Siguldas Attīstības aģentūras direktors: “Sigulda ir ģimenei draudzīga pašvaldība, tāpēc esmu īpaši priecīgs, ka arī OC VISION ir sociāli atbildīgs uzņēmums, kas atbalsta ģimenes un piedāvā sociālo programmu bērniem! OptiO jau ir kļuvis par Siguldas ID karšu programmas dalībnieku, tāpēc ceram uz lielisku sadarbību!”.

OC VISION uzņēmuma grupā ietilpst veikalu tīkli Vision Express, OptiO, VIZIONETTE, salons Lornete, interneta veikals Dr. Lensor un vairumtirgotājs Opptica. Savukārt OptiO ir oficiālais KODAK Lens briļļu lēcu pārstāvis Latvijā un Lietuvā, kas nozīmē ekskluzīvu sadarbību KODAK Lens redzes korekcijas produktu un tehnoloģiju jomā. OptiO veikali piedāvā briļļu servisa līgumu – gadu ilgu jauno briļļu apdrošināšanu. 2018. gadā OptiO uzsāka sociālās atbildības programmu, kuras mērķis ir pievērst īpašu uzmanību bērnu redzes aprūpei. Vairāk par OptiO optika zīmolu un piedāvājumiem: optio.lv

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor